Hakkımızda

Taşfırın İmalatı üzerine babadan kalan mesleğimizi, 1994’den beri yılların vermiş olduğu tecrübe ile bugün Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde yapmış olduğumuz yüzlerce taşfırın imalatı ve karafırın imalatı ile siz emekçi ustalarımız ve siz değerli işletmecilerimize uzun ömürlü, evladiyelik fırınlar kurmaktayız.

Çünki biliyoruzki, en randımanlı fırınlar bizim yüz akımız olmakla birlikte sizler için de az yakıt, yüksek ısı, yanmaz taban, hamur bırakmayan fırın yanı kısacası sizleri meslekten bıktırmayan taşfırın ve karafırınlar çok daha önemlidir. Şimdiye dek taşfırın ustaları olarak türkiyenin illerinde yapmış olduğumuz taş fırın ve karafırınlardan size mutlaka yakın bir taşfırın ve karafırın referansımız vardır. Bunun için referanslar sayfamızı inceleyebilir, hizmeti gerçekleştirdiğimiz müşterilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye genelinde, profesyonel ve işinin ehli 5 uzman ekibimiz ile siz kıymetli dostlarımıza anında cevap veriyor ve en kısa sürede bulunduğunuz yere fırın ekipmanları, malzemeleri ile gelip ve yine en kısa sürede sıfır hata ile taşfırın veya karafırınınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Taşfırın, Karafırın, Bahçe Fırınları, Yandan Yanmalı Fırınlar, Etli Ekmek Fırınları, Pide Fırınları, Ekmek Fırınları yapımı konusunda bize danışmadan fiyat ve bilgi almadan karar vermeyin.