Welcome to Company Inc.

Vestibulum sit amet nisi eleifend, laoreet erat in, ornare neque. Donec eu est in quam luctus sagittis. Nulla facilisi. Proin faucibus nec nulla vitae ullamcorper.

Sed ornare nunc ac elit pretium, nec blandit sem cursus. Maecenas in nibh id dolor molestie tempus. Nam et urna lorem. Donec eu est in quam luctus sagittis.

Professional services

Reliable support

Solid contract

Taşfırın Ustası

Taş Fırınları yandan yanmalı, alttan yanmalı ve eski tip içten yanmalı olarak imal edilmektedir.En çok kullanılan fırın çeşidi olan Taş fırınları Türkiye genelinde çok yaygındır. Ekmek fırını taş fırını olarak da bilinmektedir. Taşfırın ustası Serkan Gümüş siz değerli müşterilerimizin, taş fırını taleplerine hizmet etmektedir.

Detaylı Bilgi…>>>

Yandan Yanmalı Fırınlar

Ekmek Fırınlarımız, Yandan Yanmalı fırın, alttan yanmalı ve eski tip içten yanmalı olarak yapılmaktadır. Türkiye geneli yaygın olarak kullanım koşulları son sistem olarak kullanılan fırınlar yandan yanmalı fırınlardır 3.5×3.5, 4×4, 4.5×4.5, Ebatlarında Olup Yandan Yanmalı Izgaralı Mazgallı Olup Tabanı  istege göre antep taşı konya sille taşı veya Ateş Tuğlası ile Yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi…>>>

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını imalatımızı Türkiye genelinde hemen hemen her ilde yapmaktayız. İmalatımızda kullandığımız 2×2, 2.5×2.5, 3×3 ebatlarındaki tabanlar konya iline ait sille taşından olup ebat büyüklüğüne göre tuz ve cam ile ısı korumalıdır.

Detaylı Bilgi…>>>

[contact-form-7 id="340" title="Sydney"]